אלרגיה

קטגוריה: מטופלים כותבים על כלנית תגובות: איו תגובות

 

את כלנית הכרתי בעבודה, עוד כשעבדה במחלקת הפרסום של "מסע אחר" במהלך לימודי ההומאופתיה.

האלרגיה לקרדיט האבק ממנה סבלתי עוד מהיותי בת 4 אילצה אותי להשתמש בתרופות הקונבנציונליות לאלרגיה שלהן תופעות לוואי רבות כגון: ירידה בריכוז, ירידה בערנות, כאבי ראש, נמנום ועוד תופעות שלהן היו השלכות לתפקוד שלי בעבודה ובכלל, כמו כן תרופות אלו ממכרות ולעתים נאלצתי להגדיל את המינון כדי לקבל את אותה התוצאה-ממש כמו סמים. לעתים קרובות גם זה לא הועיל והיו לי התקפי אלרגיה בעבודה או שפשוט נאלצתי להיעדר מהעבודה. כלנית, שלא יכלה לראות אותי סובלת יותר, פשוט הכריחה אותי לבוא ולקבל טיפול הומיאופטי – ומאז השתנו חיי לבלתי היכר!!!

לאחר תקופה קצרה של הרעה בהתקפי האלרגיה, היא פשוט נעלמה! כלנית הצליחה לעשות מה שלא הצליחו לעשות עשרות רופאים במשך יותר מ-20 שנה של סבל מאלרגיה וטיפולים שונים לרבות זריקות היסטמינים. האלרגיה נעלמה כליל תוך הקפדה על המשך הטיפול אני לא סובלת יותר מהתקפי אלרגיה גם בתקופות המעבר. על הדרך הטיפול ההומיאופטי חיזק את המערכת החיסונית שלי ושיפר את חילוף החומרים בגופי.

אני ממליצה בחום רב על כלנית קלו כמטפלת בהומיאופטיה

נטלי ג'אן

050-7647448

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>