אסטמה , ברונכיטיס, תולעים, אלרגיות, דלקות אוזניים, דלקות גרון

קטגוריה: מטופלים כותבים על כלנית תגובות: איו תגובות

שמי אפרת, נשואה לרוני ואמא לאגם (5.5), עידן (5.5), וגיא (3.5).

את הטיפול ההומאופתי התחלנו עם אגם בגיל שנתיים, שסבלה מאסטמה, מדלקות אוזניים, מברונכיטיס ודלקות ריאות. אגם הייתה מקבלת אנטיביוטיקה כל חודש מחדש, סטרואידים ומשאפים ואינהלציות היו על בסיס יומיומי..

כשהגענו לכלנית הייתי מאוד סקפטית, בייחוד שראיתי את גודל הרמדי (הקטנטן). השיפור היה מיידי, ותודה לאל הילדה ללא משאפים וכמות האנטיביוטיקה ירדה לפעם בשנה אם בכלל..

כמובן שעם ההצלחה, הבאתי את שאר בני הבית  לטיפול, את עידן שסבל מתולעים וגיא שגם פיתח לבנתיים אסטמה. את רוני שסבל מאלרגיות ואת עצמי שכל חיי סבלתי מדלקות חוזרות בגרון.

האסימון נפל כשהייתה לי דלקת גרון ובמקום אוגמנטין 1000 מ"ג, לקחתי רמדי בגודל 2 גרגירי סוכר (גילוי נאות, ממש לא האמנתי שזה יעזור לאותו סטרפטוקוק, אך לא היה לי נעים מכלנית ולכן צייתתי לה ולקחתי את הרמדי והלכתי לישון). לקח לי אולי 10 פעמים לבלוע רוק בשביל להאמין שהדלקת איננה. ואז הלכתי לברר איפה אני הולכת ללמוד את הארבע שנים הבאות הומאופתיה :)

הבונוס הנוסף היה כשראיתי איך פתאום כולם (כולל אני) יותר נינוחים ורגועים. ממש הרמונייה בבית!

תודה ענקית לך כלנית יקירה,

משפחת שאשו

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>